VELOX - BAU-SYSTEME
Staviame domy systémom VELOX
VELOX osvedčený viac ako 50 ročnou praxou v celej Európe
  • Vynikajúce tepelne izolačné vlastnosti a akumulácia
  • Výborné statické vlastnosti a vysoká požiarna odolnosť
  • Bezkonkurenčná variabilita a možnosť použitia
  • Veľmi rýchla montáž systému VELOX
  • Príjemné klima vnútri domu v zime aj v lete
Z čoho staviame Cenník Velox Dotazník
ENERGOBALÍKVELOXHRUBÁ STAVBASTAVIAMEWARMUP
ENERGOBALÍKZabezpečíme
VELOXStaviame aj systémom VELOX
HRUBÁ STAVBAYtong, Porfix, Porotherm, Velox
STAVIAMEZ kvalitných materiálov
WARMUPPodlahové kúrenie
Infolinka: +421 905 392 848

Energodomčeky.sk 

 

Naša spoločnosť Energodomčeky s.r.o. , sa zaoberá výstavbou hrubých stavieb (základy,murivo,strecha a okná) nízkoenergetických a pasívnych domov. Dynamika a energia sú atribúty našej práce aj našich stavieb. Domčeky staviame technológiou VELOX, ktorý je osvedčený viac ako 60 ročnou praxou v celej Európe, stavebným systémom Ytong,Porotherm, Heluz, Porfix.

 

Priority spoločnosti:

-         Používanie najmodernejších technológií

-         Vysoká technická profesionalita

-         Dôslednosť prevedenia stavebných prác

-         Pružnosť pri požiadavkách klienta

-         Termínová presnosť

-         Záruka

-         Korektnosť a nekonfliknosť

-         Osobitý prístup

-         Stabilita

 

Vážime si seba aj svojich partnerov subdodávateľov s ktorými dokončujeme stavby na klúč.
Filozofia spoločnosti ja založená na rešpektovaní základných etických princípov smerom k externému i internému prostrediu, na konštruktívnom dialógu a korektných vzťahoch s obchodným partnerom. 

Úspech je výsledkom každodennej práce všetkých zamestnancov spoločnosti a správna investícia do ľudského kapitálu je garanciou stabilného podnikateľského úspechu a prosperity v budúcnosti.

 

Ten kto teraz platí 40 € za energie na mesiac, po náraste cien bude platiť 90 € a ten kto platí 150 € mesačne možno bude platiť až 300 €. Pri kúpe auta sa pozerá na spotrebu paliva, prečo to nerobiť pri stavbe domu? Už dnes možno stavať domy, ktoré ušetria až 90% nákladov na vykurovanie v porovnaní s bežnými novostavbami. To čo sa iní naučia počas výstavby domu, vy by ste mali vedieť už pred jej realizáciou.  

 

Od 1.1.2016 sa musia stavať iba ultranízkoenergetické nové rodinné domy (max. 40,7 kWh/m2 za rok na vykurovanie). Ultranízkoenergetická budova je budova navrhnutá tak, aby maximálna potreba tepla na vykurovanie, ovplyvnená tepelnotechnickými vlastnosťami stavebných konštrukcií, nebola vyššia ako polovica pre nízkoenergetické budovy.
 

Od 1.1.2021 sa musia stavať nové rodinné domy s takmer nolovou spotrebou energie (max. 20,4 kWh/m2 za rok na vykurovanie). Budova s takmer nulovou spotrebou energie je budova navrhnutá tak, aby maximálna potreba tepla na vykurovanie, ovplyvnená tepelnotechnickými vlastnosťami stavebných konštrukcií, nebola vyššia ako polovica pre ultranízkoenergetické budovy.