VELOX - BAU-SYSTEME
Staviame domy systémom VELOX
VELOX osvedčený viac ako 50 ročnou praxou v celej Európe
 • Vynikajúce tepelne izolačné vlastnosti a akumulácia
 • Výborné statické vlastnosti a vysoká požiarna odolnosť
 • Bezkonkurenčná variabilita a možnosť použitia
 • Veľmi rýchla montáž systému VELOX
 • Príjemné klima vnútri domu v zime aj v lete
Z čoho staviame Cenník Velox Dotazník
ENERGOBALÍKVELOXHRUBÁ STAVBASTAVIAMEWARMUP
ENERGOBALÍKZabezpečíme
VELOXStaviame aj systémom VELOX
HRUBÁ STAVBAYtong, Porfix, Porotherm, Velox
STAVIAMEZ kvalitných materiálov
WARMUPPodlahové kúrenie
Infolinka: +421 905 392 848

Dom v cene bytu

   

 

 

Omrzelo vás bývať v paneláku? Chcete väčšie súkromie? Chcete si už konečne splniť váš sen o peknom bývaní? 

 

Firma EnergoDomčeky, s.r.o. pripravila výhodnú alternatívu Dom v cene bytu. V prípade, že uvažujete nad kúpou bytu a máte pocit, že stavba rodinného domu je pre vás nedosiahnuteľná, skúste prehodnotiť realizáciu bývania. Ceny bytov ešte stále stúpajú, 

respektíve si držia svoju hodnotu. Mnohokrát si poviete, že zatiaľ kúpime byt a časom si splníme svoj sen o svojom vlastnom dome. Ak nie ste príliš náročný a nepotrebujete honosnú či prepychovú stavbu, firma EnergoDomčeky, s.r.o., má pre vás pripravenú ponuku rodinných domov v rozlohe 84m2, 100m2 či 120m2 za prijateľnú cenu. 

   

Ak máte záujem kontaktujte nás

 • možnosť výstavby po celom území Slovenska
 • možnosť úpravy projektu podľa vlastných predstáv
 • stavby sú riešené s kvalitných stavebných materiálov, nejedná sa o drevostavbu.
 •  v niektorých lokalitách Slovenska vieme zadovážiť aj stavebný pozemok 
 • v cene sú zahrnuté základy a základová doska
 • podmienka vlastný pozemok

 

 

 

Každá stavba rodinného domu je plnením snov o spôsobe života a bývaní, výsledkom čoho je objekt s určitými estetickými, konštrukčnými a fyzikálno-technickými vlastnosťami. Úsporné bývanie je predovšetkým také, kde sú náklady na vykurovanie minimalizované, keďže ceny energií neustále stúpajú.

Dom si skoro každý stavia na celý život, ale aj pre ďalšie generácie. Už pri jeho voľbe a predovšetkým jeho tepelných vlastností, by mal každý myslieť na neskoršie obdobie svojho života. Domy stavané podľa súčasných predpisov spotrebujú 90 – 120 kWh/m2 obytnej plochy za rok. Nami realizované energeticky úsporné domy spotrebujú okolo 47 kWh/m2 za rok. Energetická úspornosť domov je daná nielen nákladmi na kúrenie, ale tiež nákladmi na klimatizáciu. Domčeky, ktoré staviame technológiou VELOX, klimatizáciu nepotrebujú, lebo vysoká tepelná zotrvačnosť vyrovnáva denné a nočné teploty. Dom na kľúč je kompletná služba,ktorá zahŕňa celý proces, od návrhu riešenia až po jeho uskutočnenie a odovzdanie projektu – kľúčov. V cene stavby na kľúč sú zahrnuté aj základy a základová doska, hrubá stavba, rozvody, elektrina, voda, kúrenie, omietky – exteriér aj interiér, podlahy, strop, kúpeľňa – stavba je pripravená na užívanie. Samozrejmosťou sú aj základné terénne úpravy. Stavby realizujeme na celom území Slovenska, podmienkou je vlastný stavebný pozemok, avšak v niektorých lokalitách vieme zabezpečiť aj ten. Pri výbere rodinného domu z nášho katalógu je možnosť úpravy projektu podľa vašich predstáv. Ak vás naša ponuka zaujala, budeme radi, ak prídete na obhliadku vzorového domu, kde sa sami môžete presvedčiť o kvalitách našich stavieb.

 

Pomôcka pre výpočet orientačnej ceny hrubej stavby (základová doska, nosné murivo, priečkové murivo, stropy, strecha, okná, práca) si môžete vypočítať ak zastavanú plochu základov vynásobíte od 600,-€/m² pri jednopodlažnom dome typ bungalov a od 770,-€/m² pri dome s poschodím.


Orientačnú cenu domu na kľúč si môžete vypočítať ak zastavanú plochu vynásobíte od 950,-€/m² pri jednopodlažnom dome- bungalov a od 1500,-€/m² pri dome s poschodím.Cena na klúč obnáša - hrubá stavba + rozvody elektrina ,kúrenie, voda, omietky- exterier a interier, podlaha, strop, kupelka - stavba pripravená na užívanie.